trendnet, ترندنت, تجهیزات شبکه, مودم, اکسس پوینت, کانورتر, kvm, poe
info@raya-ertebat.ir +98 (21) 88 98 18 16

محصولات شبکه TRENDnet

شرکت رایا ارتباط نیروانا نماینده رسمی فروش محصولات TRENDnet آمریکا با پنج سال گارانتی می باشد. شعبه مرکزي ترندنت در شهر تورانس واقع در ایالت کالیفرنیا می باشد و از سال 1990 این شرکت با ارائه راه حل هاي خود توانسته است امکاناتی فراهم سازد که کاربران قادر باشند در هر نقطه و با هر پهناي باند لوازم جانبی شبکه و اطلاعات چند رسانه اي خود را به اشتراك بگذارند.
شرکت ترندنت با بیش از 250 نماینده فعال در 120 کشور جهان با ارائه پشتیبانی حرفه اي و عملکرد استثنائی در کسب رضایت مشتریان نام خود را در زمره یکی از بهترین شرکت هاي تولید کننده و ارائه دهنده خدمات شبکه اي قرار داده است.
مهندسان شرکت ترندنت با بیش از 20 سال پشتکار و تجربه توانسته اند به تکنولوژي برش لبه اي دست پیدا کنند که این امر سبب یکپارچه شدن سخت افزار دستگاه هاي تولید شده در این شرکت گریده است. قابل ذکر است شرکت ترندنت با همکاري بسیار نزدیک با شرکت هاي بزرگی چون AMD ،HP ،Intel و Microsoft در جهت ارائه راه حل و یکپارچه ساختن و نیز تسهیل در استفاده از امکانات شبکه اي قدم هاي بسیارمفیدي برداشته است.
همچنین شرکت ترندنت با ارائه محصولات با کیفیت متنوع از جمله تجهیزات شبکه اي کابلی و بی سیم، فیبر نوري، سوئیچ ،KVM ، دوربین هاي تحت شبکه ، PoE ،Bluetooth ،Power Line ،Print Server و لوازم جانبی چند رسانه اي رضایت مصرف کنندگان و کاربران خانگی و اداري خود را تا حدود زیادي بدست آورده است.
 
لطفا جهت اطلاع از موجودی محصولات و استعلام قیمت با واحد فروش این شرکت تماس بگیرید.
 

کلیه حقوق محفوظ است.
انصراف