دستبند هوشمند vivofit 4 گارمین با دوام باتری یک ساله معرفی شد. » رایا ارتباط نیروانا | نمایندگی رسمی لگراند | نمایندگی رسمی QNAP
info@raya-ertebat.ir +98 (21) 88 98 18 16

دستبند هوشمند vivofit 4 گارمین با دوام باتری یک ساله معرفی شد.

دستبند هوشمند vivofit 4 گارمین با دوام باتری یک ساله معرفی شد.

پوشیدنی های هوشمند گارمین به دلیل ارزانی و کاربردی بودن همواره از گزینه های خوب در میانه های بازار به شمار می روند. حال این شرکت محصولی تازه با نام vivofit 4 را روانه بازار کرده که از دو ویژگی مهم برخوردار است. نخست این که نیازی به شارژ کردن آن ندارید و دوم آن که قابلیت های ردیابی سلامتی محصولات رده بالا را با پرداختی مناسب در اختیار خواهید داشت.

چیزی که در نخستین نگاه به vivofit 4 نظر شما را به خود جلب می کند، پیشرفت قابل ملاحظه طراحی این محصول نسبت به مدل vivofit 3 سال قبل است. این ردیاب سلامتی حالا از ظاهری زیباتر و مدرنتر برخوردار بوده و می تواند با رنگ بندی های جذاب خود سلیقه های بیشتری را تحت پوشش قرار دهد.
نکته مهم در این سری از محصولات  بهره مندی از یک باطری ساعت، دستبند سلامتی vivofit 4 بی نیاز از شارژ خواهد بود و با هر بار تعویض باتری تا حدود یک سال کاربر خود را همراهی می کند. این محصول با قیمت ۷۹ دلار قابل تهیه است. بندهای مشکی و سفید با قیمت ۱۹ و بندهای سرمه ای و ارغوانی نیز با قیمت ۲۹ دلار به صورت جداگانه قابل تهیه خواهند بود.

مطالب مشابه


دامپینگ چیست...؟!
دامپینگ چیست...؟!

خیانت بزرگی بنام "دامپینگ" درجامعه درحال وقوع است. هوشیار باشید...

03.10.96 اخبار

کلیه حقوق محفوظ است.
انصراف