نمایندگی رسمی فروش فیبر نگزنس
info@raya-ertebat.ir +98 (21) 88 98 18 16

Nexans FO Patch Panel / Boxes

پچ پنل فیبر نوری، جزو تجهیزات و امکانات مدیریت کابل است که عمدتا به کار می رود. این مجموعه شامل یک سری از نقاط اتصال تجهیزات الکترونیکی و به طور عمده اتصالات پچکورد های فیبر نوری می باشد. پچ پنل اجازه می دهد تا با در آوردن و جازدن پچکورد یا تغییر مدار سیگنال انتخابی و بدون استفاده از تجهیزات تقسیم برق گران قیمت اختصاصی، کابل های مدار به راحتی و به سادگی مرتب شده و آرایش منظمی پیدا کنند. این جعبه برای محافظت از فیبر لخت شده و کابل های فیبر نوری استفاده میشود، در عین حال برای محافظت فضاها برای اتصال جوش فیوژن (کریمپ) و لوازم جانبی اتصالات و کانکشن ها توسط آداپتور فیبر نیز استفاده می گردد. در شرایط بلا استفاده، تمام کانکتورهای فیبر نوری، پچ کورد و کابل فیبر نوری و آداپتورها باید به دور از گرد و غبار نگهداری شوند. پچ پنل فیبر نوری با اشغال کمترین فضا به کابل کشی فیبر نوری کمک و سازمان دهی راحت تر و مدیریت بهتری فراهم می کند.

پچ پنل فیبر نوری معمولا در قسمت جلو ژاکتی دارد که پچ کابلهای کوتاه را دریافت کرده در حالی که از پشت پنل هم آنها را دریافت می کند. همچنین فیش ها و ترمینال های خاصی وجود دارند که برای مسافت های طولانی تر و کابلهای دائمی به کار برده می شوند. پچ پنل معمولا کامپیوترهای مختلف را از طریق اتصال پنل های مختلف به هم ارتباط می دهد و شبکه محلی(LAN) را به یک شبکه گسترده (WAN) یا اینترنت متصل می نماید.


انواع پچ پنل فیبر نوری
با توجه به شیوه های نصب و راه اندازی، به طور عمده دو نوع پچ پنل فیبر نوری وجود دارد: پچ پنل های دیواری (Wall mounted) و پچ پنل های رکمونت (Rack mounted).


پچ پنل های نگزنس در دو نوع 6Port Duplex و 12Port Duplex با شماره فنی های N521.630 و N441.203 عرضه می شود.

- این مدل پچ پنل برای نصب به وسیله فیوژن مناسب می باشد.

- امکان نصب کلیه آداپتورها بر روی این پچ پنل از جمله SC، LC و ST وجود دارد.

-این پچ پنل به گونه ای طراحی شده است، که خم شدگی پچ کوردها را در هنگام نصب به حداقل ممکن می رساند.


ویژگی های پچ پنل فیبر نوری نگزنس:

همانگونه که بیان شد، این پچ پنل در دونوع 6 پورت و 12 پورت عرضه می گردد، که نوع 6 پورت آن مناسب نصب بر روی دیوار می باشد. همچنین این پچ پنل ها مناسب انواع کابل های Tight Buffer و Loose Tube می باشد، همچنین امکان نصب مستقیم، از پیش تولید شده pre-terminated کابل ها بر روی این پچ پنل ها وجود دارد. همچنین هر دوی این پچ پنل ها 1 یونیت از فضای درونی رک را اشغال می کنند.


کلید واژه ها : پچ پنل فیبر نگزنس

مطالب مشابه


Nexans FO Patch Cords
Nexans FO Patch Cords

برای اتصال بین پچ پنل فیبرنوری و سوئیچ شبکه از پچ کورد استفاده می کنیم...

20.12.96 محصولات فیبر نگزنس

کلیه حقوق محفوظ است.
انصراف